Wygodne, prędkie i niezniszczalne wehikuły. Auta niebanalne, małe, mające wręcz opływowy kształt ciała ludzkiego, mające radioodtwarzacze CD. Maszyny zwinne, o obszernej zalecie szybkiego transportowania się. A wszystko po to, by podnieść zadowolenie dzisiejszego człowieka. Optymalizowanie aut odbywa się od chwili patentowania pierwszego pojazdu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże polepszeń są powstałe już w obecnych czasach samochody elektryczne lub też AppRadio. To samochody, którym wystarczy jedynie wyłącznie prąd elektryczny. Na wyposażeniu posiadają DVD i ekrany.

Wypada podłączyć samochód do kontaktu i zostawić do ładowania. Mimo to te pojazdy są w stanie przejechać wyłącznie 150-200 km. Niewyobrażalny jest fakt, że takie auta są w stanie zastopować się na środku autostrady, czy odwrotnie – pustego gruntu, albowiem najzwyczajniej w świecie się wyładują. Nowością w świecie aut od roku 2013 jest wprowadzenie wehikułu bez kierowcy. Nowością są również oryginalne wzmacniacze.

Auta te nie potrzebują człowieka, a w takim razie i prawa jazdy. Takie maszyny zostały dopuszczone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia i Floryda. W przyszłości ludzie myślą też o fruwających samochodach, w jakich głośniki i subwoofery to baza. To powszechne marzenie człowieka – dominowanie nad światem, latanie w przestworzach. Jedynie czy uda się odkryć sposób oraz opatentować takie samochody? To z pewnością byłoby doskonałe doświadczenie dla smakoszy aut i pospolitych ludzi, pragnących odmiany. Właściwą odmianą są też akcesoria rodzaju tuner TV.

Ludzie już w czasach antycznych mieli pojęcie, że przemieszczanie się o sile osobistych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki prędko się męczy oraz nie jest zaprojektowany, żeby błądzić przez wiele godzin, czy nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla zdrowia. Im bardziej świat się rozwijał, tym prędzej powstawały różne pierwotne samochody.

pioneer

Radioodtwarzacz pioneer

pioneer

pioneer